Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.12.2014 15:31
Dzisiaj startuje beta trybu sieciowego Halo 5: Guardians
609V

Dzisiaj startuje beta trybu sieciowego Halo 5: Guardians

Jeśli nie macie specjalnych planów na dzisiejszy wieczór, a jednocześnie posiadacie w swojej kolekcji Halo: The Master Chief Collection, to za niespełna 3 godziny możecie rozpocząć zmagania w trybie sieciowym Halo 5: Guardians. Przez najbliższe 3 tygodnie gracze będą mogli na własnej skórze sprawdzić najnowsze dzieło 343 Industries. 

Beta rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie trwać aż do 19 stycznia. Przez ten długi czas autorzy pozwolą nam sprawdzić siedem map, trzy tryby i wiele zabawek dla Spartan.

Deweloperzy postanowili zaoferować naprawdę długie testy, ponieważ w tym czasie przedstawiciele 343 Industries dokładnie sprawdzą serwery produkcji i przygotują dzieło na wielką premierę.

Zapytacie – a kiedy debiut Halo 5: Guardians? Tego aktualnie nie wie nikt, ale wiele znaków na niebie i ziemi wskazuje, że tytuł trafi na rynek w drugiej połowie 2015 roku. Tak wczesne testy mają sprawić, że twórcy będą gotowi na każdą ewentualność.

Dodatkowo warto wspomnieć, że na Xbox Live można już złożyć zamówienie przedpremierowe na tę produkcję.

W becie mogą wziąć udział wszyscy posiadacze Halo: The Master Chief Collection, ale jeśli nie macie w swojej kolekcji zestawu Master Chiefa, to powinniście się rozglądać po różnych kanałach społecznościowych Microsoftu oraz 343 Industries. Zapowiedziano, że w najbliższym czasie zainteresowani będą mogli wygrać kody umożliwiające pobranie wersji testowej. 

Źródło: http://news.xbox.com/2014/12/games-halo-5-preorder-and-beta

Tagi: