Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.12.2014 20:50
Psycho-Pass: Mandatory Happiness trafi na Zachód?
1654V

Psycho-Pass: Mandatory Happiness trafi na Zachód?

Japoński oddział Microsoftu chce zainteresować swoich rodaków ciekawymi, ekskluzywnymi smakołykami. Jednym z takich tytułów jest Psycho-Pass: Mandatory Happiness, który prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości zawita do Europy oraz Stanów Zjednoczonych.  

Jeśli wcześniej nie słyszeliście o tym tytule, to tylko wspomnę, że jest to produkcja z gatunku visual novel przygotowana przez studio 5pb. Opowieść została umiejscowiona w trakcie pierwszych sześciu odcinków anime – Psycho-Pass. Jednak twórcy rozszerzają przygodę o wątki, w których pojawiają się nowi bohaterowie oraz rywale.

Deweloperzy nadal nie potwierdzili tworzenia lokalizacji, ale do Sieci trafiła specjalna podstrona produkcji, na której znajdują się wszystkie informacje o  serii, postaciach oraz wydarzeniach w języku angielskim.

Co ciekawe, strona otrzymała angielskojęzyczną wersję kilka dni przed pojawieniem się specjalnego komunikatu od 5pb – wielu graczy obstawia, że Japończycy chcą przedstawić nowe wieści dotyczące gry oraz zapowiedzą wersję na Zachód. 

Witrynę znajdziecie tutaj.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/12/28/xbox-one-exclusive-psycho-pass-psychopaths-gets-english-website-localization-incoming/

Tagi: 5pb Microsoft microsoft japan Psycho-Pass: Mandatory Happiness xbox japan