Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia na ostatniej prostej. Twórcy pokazali zestaw „all in”

Gry
3314V
Wiedźmin Path of Destiny
Iza Łęcka | 07.11.2023, 09:04

Pozostało już tylko 13 godzin do zakończenia kampanii crowdfundingowej poświęconej planszówce osadzonej w wiedźmińskim świecie. Autorzy na finiszu przedstawili zestaw „all in”, dzięki któremu wspierający akcję mogą otrzymać podstawkę z dodatkami w kapitalnej cenie.

Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia to najnowsza produkcja autora Wiedźmin: Stary Świat. Projekt nie cieszył się już tak imponującym zainteresowaniem jak wspomniana gra (ponad 6,8 mln euro i 6,9 mln złotych), lecz jak dotąd udało się zebrać naprawdę pokaźną sumkę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia zgromadził już ponad 4 mln dolarów, co jest o ponad 5400% lepszym rezultatem niż założone 75 tysięcy dolarów, które były niezbędne do zrealizowania projektu.

W ciągu kampanii promującej inicjatywę Łukasz Woźniak odkrywał kolejne elementy gry, przedstawiał dodatkową zawartość, natomiast obecnie wspierający mogą sięgnąć po bardzo rozbudowany komplet – za 160 dolarów pozyskamy pakiet „all in”, który oferuje zestaw podstawowy w wydaniu Deluxe, wszystkie wcześniej odblokowane cele oraz dodatek.

Według wyliczeń autora cały zestaw ma kosztować ponad 260 dolarów, więc można zaoszczędzić naprawdę sporo. Oferta jest jednak jeszcze ciekawsza, kiedy zwrócimy uwagę na trzeci dodatek „Naglfar Expansion”, czyli „wyjątkowe rozszerzenie, które nie pojawi się w regularnej sprzedaży”. 

Łukasz Woźniak podziękował fanom za ogromne wsparcie, a dodatkowa opcja będzie dostępna wyłącznie dla osób zainteresowanych Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia w trakcie kampanii trwającej na Gamefound.

Zwróćmy uwagę, że pakiet „all in” nie zawiera dodatku Ronin, który został wyceniony na 60 dolarów i stanowi samodzielne rozszerzenie.

Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia #1

Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia #2

Źródło: Gamefound

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper