Gran Turismo 7 Spec II. Zobaczcie nowe, filmowe intro wyścigów Polyphony

Gry
1431V
GT7
Bartosz Dawidowski | 06.11.2023, 09:46

Wielka aktualizacja do Gran Turismo 7 zadebiutowała już 2 listopada. Nowości jest tu tak wiele, że Polyphony Digital zdecydowało się wprowadzić do gry nową, filmową introdukcję.

Aktualizacja "Spec II" (1.40) jest już dostępna w Gran Turismo 7 od kilku dni. Pakiet plików wprowadza wiele nowości, nie tylko tryb multiplayerowy Split Screen dla aż 4 osób, dodatkowe zakładki w GT Cafe, nowe wyzwania, świeże samochody i tor wyścigowy Lake Louise, o którym przeczytacie więcej w tym miejscu. Zespół Kaza Yamauchiego zadbał również o nowe intro. Filmik, który zachęca nas do zabawy w Gran Turismo 7 czeka na was poniżej.

Dalsza część tekstu pod wideo

Filmowa introdukcja celebruje historię samochodów - od najdawniejszych lat, popularyzacji pneumatycznych opon, bicia pierwszych rekordów prędkości aż po czasy współczesne. Świeże ujęcia zaczynają się w 3:46 nagrania.

Konkurencja w postaci Forzy Motorsport też ostatnio obiecała, że będzie bardzo intensywnie wspierać swoje wyścigi. Turn 10 zaplanowało na połowę listopada wielką aktualizację nowej Forzy, w której znajdziemy m.in. nowy tor wyścigowy i poprawki ponad 200 bugów.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: https://youtu.be/YW3Qraz-GgU

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper