iPhone 15 Pro przegrzewa się podczas gry w Resident Evil Village. Zobaczcie gameplay i porównanie z PS5

Gry
2917V
iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max #2
Wojciech Gruszczyk | 31.10.2023, 19:23

Resident Evil Village to pierwsza konsolowa produkcja dostępna na najnowszych smartfonach Apple, ale gracze nie mogą cieszyć się pełną jakością gry. Sprzęt przegrzewa się na maksymalnych ustawieniach.

Apple rzuciło rękawicę Sony i Microsoftowi zapowiadając nową jakość rozgrywki na najnowszych smartfonach korporacji. iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max zostały wyposażone w potężny chip, który zdaniem firmy ma zapewnić znakomitą jakość rozgrywki na smartfonach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak wygląda sprawa w rzeczywistości? iPhone 15 Pro odmawia posłuszeństwa w trakcie gry. Nie są to odosobnione przypadki, a autor materiałów z Resident Evil Village potwierdził, że nie mógł grać na najwyższych ustawieniach, ponieważ sprzęt przegrzewa się i produkcja „ciągle się zawiesza”. Systematyczny wzrost temperatury jednocześnie pogarsza wydajność.

Autor filmu „nie poleca grać w Resident Evil Village na tym urządzeniu”, a musimy pamiętać, że to dopiero początek – w przyszłości na smartfony Apple mają trafić Death Stranding, Resident Evil 4 Remake oraz Assassin's Creed Mirage.

Według przecieków problemem najnowszych smartfonów Apple jest obudowa – modele iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max, które są rekomendowane do „konsolowej rozgrywki”, otrzymały tytanową ramkę, która ma znacznie gorzej odprowadzać ciepło.

Zobaczcie gameplay z Resident Evil Village w wersji na iPhone'a 15 Pro i porównanie z wersją przygotowaną dla PlayStation 5.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper