iPhone 15 Pro ma problemy z przegrzewaniem z powodu „wad konstrukcyjnych”? Apple może mieć piekielne kłopoty

Gry
4036V
iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max #2
Wojciech Gruszczyk | 28.09.2023, 18:20

iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max mają dzięki najnowszym podzespołom rywalizować z PlayStation 5 czy też Xboksami Series X|S o uwagę graczy, ale producent ma bardzo poważny problem. Według przecieków – urządzenia przegrzewają się z powodu wad konstrukcyjnych.

Apple zapowiedziało, że iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max mają zainteresować graczy, ale dość szybko okazało się, że najnowsze smartfony Apple mierzą się z przegrzewaniem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pojawiają się kolejne materiały, na których dziennikarze lub twórcy grają na sprzęcie i urządzenia dosłownie nie radzą sobie z bardzo wysoką temperaturą – TheRelaxingEnd na materiale pokazał, jak sprzęt się zacina i podczas rozgrywki spada liczba klatek na sekundę.

Sytuację postanowiła zbadać redakcja The Wall Street Journal, która dotarła do osób „zaznajomionych z konstrukcją iPhone'a” i ich zdaniem przegrzewanie jest spowodowane „wadami konstrukcyjnymi”.

Problemem sprzętu jest podobno postawienie na tytanową ramkę, która nie radzi sobie z odpowiednim pochłanianiem i odprowadzaniem ciepła – stal nierdzewna może się w tym miejscu pochwalić znacznie lepszymi rezultatami.

Aktualnie Apple nie zareagowało na kolejne materiały oraz negatywne opinie dotyczące przegrzewania się smartfonów.

Źródło: Tweaktown

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper