Spider-Man 2 z pierwszym patchem przed premierą. Znamy rozmiar przygotowanych ulepszeń

Gry
1152V
Spider-Man 2
Iza Łęcka | 16.10.2023, 11:46

Insomniac Games jest już na ostatniej prostej przed wielkim debiutem jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji zmierzających wyłącznie na PS5. Szykuje się naprawdę okazały tytuł, zatem deweloperzy już w zeszłym tygodniu uruchomili wstępne pobieranie przygody Pająków. W międzyczasie mogliśmy liczyć na pierwszą aktualizację.

Pierwsze recenzje Spider-Mana 2 zostaną opublikowane już dzisiaj, wczoraj mogliśmy prześledzić ostatni zwiastun gry przed głośną premierą, który wprowadza w emocjonujące wydarzenia. Artyści ze studia PlayStation opracowali całkiem przyzwoity materiał, który powinien podkręcić atmosferę szczególnie wśród największych entuzjastów marki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Spider-Man 2 zadebiutuje dopiero w piątek, wydaje się więc bardzo możliwe, że produkcja zmierzająca wyłącznie na PlayStation 5 otrzyma jeszcze premierową aktualizację. Gracze, którzy jednak złożyli zamówienia przedpremierowe, mogli już w weekend pobrać pierwszy patch.

Opublikowano aktualizację 1.001.002 do gry Marvel's Spider-Man 2.

Rozmiar aktualizacji: 1,831 GB

W ostatnich miesiącach wielokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, kiedy produkcje przed wypuszczeniem na rynek otrzymywały nawet większe pakiety plików. Tytuł koncentrujący się na poczynaniach Parkera i Moralesa został usprawniony patchem zajmującym 1,831 GB.

Nie wiadomo, czy będzie to ostatnia aktualizacja przed oficjalną premierą. Ekipa ma jeszcze trochę czasu na wyeliminowanie nawet najdrobniejszych błędów i upewnienie się, że tytuł działa w jak najlepszej jakości.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Push Square

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper