Spider-Man 2 możliwy do pobrania. Twórcy rozpoczęli pre-load – ile ostatecznie zajmuje gra?

Gry
1917V
Spider-Man 2
Wojciech Gruszczyk | 13.10.2023, 08:50

Insomniac Games przygotowuje graczy na nadciągającą premierę Spider-Mana 2. Historia Petera Parkera i Milesa Moralesa zajmuje sporo, więc klienci cyfrowego wydania już teraz mogą rozpocząć pobieranie produkcji zmierzającej wyłącznie na PlayStation 5.

20 października 2023 roku odbędzie się premiera Spider-Man 2. Gra stworzona przez Insomniac Games to pierwsza produkcja z tej serii, która była od początku tworzona z myślą o PS5. To pozwoliło deweloperom wykorzystać wszystkie atuty konsoli.

Dalsza część tekstu pod wideo

Spider-Man 2 zaoferuje graczom wielki świat, więc nawet kompresja danych wykorzystywana przez deweloperów Sony nie może znacząco zredukować rozmiaru gry. Twórcy z tego powodu postanowili na tydzień przed premierą włączyć wstępne pobieranie, by klienci mogli w spokoju pobrać całą produkcję.

ICYMI: Marvel's Spider-Man 2 jest dostępny w ramach pre-loadu. Pobierz go teraz, aby rozpocząć grę natychmiast po odblokowaniu 20 października! #BeGreaterTogether #SpiderMan2PS5

Spider-Man 2 według informacji udostępnionych przez PlaystationSize zajmuje ponad 86GB. Jest to naprawdę sporo biorąc pod uwagę, że Insomniac Games na pewno wykorzystało kompresje danych Oodle Kraken. 

Warto pamiętać, że na samym początku przyszłego tygodnia redakcje na całym świecie przedstawią swoje opinie na temat Spider-Mana 2. Recenzje pojawią się w poniedziałek – Sony nie obawia się opinii dziennikarzy, co można uznać za bardzo dobrą prognozę.

Warto przypomnieć, że poprzednie gry Insomniac Games w tej serii zostały dobrze przyjęte przez branżę – Spider-Man z 2018 roku (średnia ocen na poziomie 87%) i Spider-Man: Miles Morales (85%) mogą pochwalić się świetnymi ocenami.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: InsomniacGames

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper