Gwiazda Realu Madryt stworzyła strój dla Spider-Mana 2. PlayStation nawiązało interesującą współpracę

Gry
3191V
Real Madryt x Spider-Man 2
Iza Łęcka | 16.10.2023, 08:20

Jednym z istotnym elementów uprzyjemniających najnowszą przygodę Człowieka Pająka jest możliwość wskoczenia w nowe wdzianka. Zarówno Peter Parker, jak i Miles Morales, mają możliwość regularnie przebierać się i sprawdzać stroje, a jedna z niespodzianek PlayStation może szczególnie przypaść do gustu fanom Realu Madryt, ponieważ jeden z kostiumów zaprojektował Vinicius Jr.

Insomniac Games przygotowało wiele różnorodnych strojów dla Spider-Mana 2. Entuzjaści pajęczych zmagań mogą sięgnąć po jeszcze więcej propozycji, kupując odpowiednią wersję produkcji – przypomnijmy, że w Digital Deluxe Edition znalazło się 10 ekskluzywnych przebrań.

Dalsza część tekstu pod wideo

PlayStation wpadło jednak na intrygujący pomysł, by projekty były tworzone nie tylko przez deweloperów – w weekend informowaliśmy o kostiumach wymyślonych przez dwóch komiksowych artystów, tymczasem przyszedł czas na reprezentanta świata sportu. Vinícius Júnior, piłkarz z Brazylii występujący w Realu Madryt, ogłosił nawiązanie współpracy z Sony.

Z pomocą KidSuper napastnik opracował strój, który najpewniej znajdzie się w Spider-Manie 2. Piłkarz pochwalił się interesującym projektem na X (wcześniej Twitter):

Są tutaj fani Spider-Mana? 

Jestem bardzo podekscytowany, mogąc ogłosić specjalną współpracę z @PlayStation w zaprojektowaniu Spidey-Suit z niesamowitym @KidSuper dla Marvel's Spider-Man 2!!! Bądźcie na bieżąco, by dowiedzieć się więcej! #SpiderMan2PS5 #BeGreatherTogether #ad

Sportowiec nie zdradził, czy otrzymał możliwość zaprojektowania specjalnego ubrania dla Petera, Milesa czy też tylko dla jednego protagonisty. W najnowszej grze Insomniac Games superbohaterowie posiadają osobną garderobę, a postępy w rozgrywce wpłyną na regularne odblokowywanie nowych okryć.

Dzisiaj opublikowane zostaną pierwsze recenzje Spider-Mana 2 – produkcja zmierzająca wyłącznie na PlayStation 5 zostanie udostępniona w najbliższy piątek.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Push Square

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper