Marvel's Spider-Man 2 z prezentacją dwóch kolejnych strojów. Lepsza perspektywa na pokazane niedawno kostiumy

Gry
1451V
Spider-Man
Kajetan Węsierski | 14.10.2023, 10:30

Marvel's Spider-Man 2 to obecnie dla wielu osób - w tym również dla mnie - najbardziej wyczekiwana gra nadchodzących tygodni. Jakby nie spojrzeć, dwie poprzednie odsłony przygód z Pajęczego Świata od Insomniac Games oferowały naprawdę wysoki poziom, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby całkowicie im zaufać. Produkcja ma oferować nieprezentowany wcześniej rozmach, a możliwości walki i eksploracji to podobno nowa jakość.

Nowe mają być także stroje, których liczba niemal zawraca w głowie. Dosłownie cały czas dostajemy informacje o kolejnych wdziankach, w jakich będziemy mogli huśtać się między drapaczami chmur w Nowym Jorku. I jeśli myśleliście, że skoro do premiery gry został tydzień, to koniec z podobnymi prezentacjami... Nic bardziej mylnego! PlayStation udostępniło w mediach społecznościowych dokładny wygląd dwóch nowych kostiumów.

Dalsza część tekstu pod wideo

W tym przypadku na "Brooklyn 2099" oraz "Kumo" - stroje zaprojektowane przez twórców komiksowych, Peach Momoko oraz Taruina Clarke'a - które zaprezentowane zostały po raz pierwszy podczas New York Comic-Con 2023. Trzeba przyznać, że wyglądają dość nietypowo i pokuszę się o stwierdzenie, że nie każdemu przypadną do gustu. Choć nie powinien być to problem - każdy pewnie znajdzie coś dla siebie, skoro kostiumów ma być 65.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper