Dead Island 2 Haus na fragmencie rozgrywki. Dambuster Studio zaprasza nas do krwawej miejscówki

Gry
1283V
Dead Island 2 Haus
Iza Łęcka | 12.10.2023, 13:35

2 listopada zadebiutuje na rynku pierwsze fabularne rozszerzenie do produkcji koncentrującej się na pozbywaniu się zombiaków. Najnowszy materiał pozwala nam sprawdzić, jak prezentuje się rozgrywka i sprawdzają się pomysły twórców.

Na początku miesiąca były to wyłącznie plotki, jednakże Dambuster Studio i Deep Silver nie pozwoliło czekać graczom zbyt długo na elektryzujące ogłoszenia. Do Dead Island 2 zmierza fabularne rozszerzenie, które przeniesie nas do nowej miejscówki, pozwoli poznać pokręconą historię o koszmarnym miejscu i jego wyznawcach, a także pozwoli doświadczyć obłąkanego labiryntu biomów pozbawionego racjonalnej architektury.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dead Island 2 Haus to krwawy dodatek oferujący zupełnie nową opowieść, w której do głosu dochodzi kult techno-śmierci założony przez miliardera. By przetrwać w tej psychodelicznej i niepokojącej propozycji, skorzystamy z nowych narzędzi i kart umiejętności.

Akcja Haus rozgrywa się w zupełnie nowym miejscu: tajemniczej, stylowej willi w Malibu, gdzie granice moralności zostają przesunięte do skraju możliwości.

Najnowszy gameplay stanowi przedsmak wszelkich atrakcji i pozwala nam sprawdzić, co też studio przygotowało – szykuje się naprawdę krwawa jatka o specyficznym klimacie. Dodatkowo warto przypomnieć o wcześniejszych doniesieniach, które wskazywały, że Dambuster Studio zapewni jeszcze jeden dodatek oraz tryb określany jako „całkowicie nowe doświadczenie”.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dead Island 2.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper