Dead Island 2 Haus oficjalnie. Znamy szczegóły i datę premiery fabularnego dodatku

Gry
2185V
Dead Island 2 Haus
Wojciech Gruszczyk | 11.10.2023, 17:01

Nadszedł czas na powrót do świata pełnego truposzy. Twórcy Dead Island 2 właśnie potwierdzili fabularny dodatek Haus, który zapewni szereg surrealistycznych i psychodelicznych wizji – gracze otrzymają szansę zbadania tajemniczego kultu z Malibu. 

Dead Island 2 okazało się dużym sukcesem, ale gracze mogą mieć pewność, że to nie koniec atrakcji. Już wcześniej studio zapowiedziało opracowanie rozszerzeń, a teraz możemy potwierdzić ważne szczegóły.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dead Island 2 Haus zadebiutuje 2 listopada i dodatek będzie od razu dostępny na wszystkich platformach – w trakcie przygody sprawdzimy nową broń, kolejne karty i zmierzymy się z gigantyczną grupą zombie.

W Haus zostaniemy zaproszeni do zupełnie nowej miejscówki – tajemniczej, stylowej willi w Malibu, gdzie zdaniem wydawcy „granice moralności zostają przesunięte do skraju możliwości”.

To koszmarne miejsce służy zarówno jako sanktuarium, jak i maszyna do zdzierania ciała oraz zbierania dusz. Gracze będą przemierzać obłąkany labirynt biomów, w których racjonalność architektury zostaje podważona przez rozszerzające się przestrzenie narracyjne. 

Gracze otrzymają możliwość sprawdzenia K-ROSSBOW, czyli broni, dzięki której będziemy mogli „z łatwością wysadzić w powietrze mózgi zombie”. Twórcy zapowiadają także Hog Roaster, czyli „przepustkę” do niesmacznego mordowania, z którą „jednocześnie masakrujesz i grillujesz zombie” czy też 8 nowych kart umiejętności. 

Dead Island 2 Haus - screeny #1

Dead Island 2 Haus - screeny #2

Dead Island 2 Haus - screeny #3

Dead Island 2 Haus - screeny #4

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dead Island 2.

Źródło: Informacja prasowa - PLAION Polska

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper