3 gry dostępne za darmo. Ghostwire: Tokyo do odebrania w ofercie

Gry
7117V
Ghostwire: Tokyo
Wojciech Gruszczyk | 05.10.2023, 19:38

Gracze zainteresowani grami za darmo nie mogą dzisiaj narzekać na brak ciekawych opcji. Ghostwire: Tokyo jest jedną z trzech produkcji, które możecie odebrać za darmo – dwa tytuły są przygotowane dla klientów Amazonu, a jeden dla użytkowników Epic Games Store.

Amazon na przestrzeni całego miesiąca chce zaoferować graczom kilka naprawdę ciekawych gier, ale wielu zainteresowanych może powiedzieć, że firma na sam początek miesiąca proponuje szerokiej publice zdecydowanie najmocniejszą produkcję z Prime Gaming na październik.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gracze już teraz mogą pobrać Ghostwire: Tokyo, czyli propozycję Tango Gameworks z 2022 roku. Gra akcji z elementami horroru została opracowana przez studio Bethesdy i pozycja została doceniona przez wielu widzów.

Klienci Amazonu otrzymali także dostęp do Grunnd – jest to przygodówka, która została określona przez deweloperów jako „fuzja science-fiction noir”, która została oparta na śledczej narracji. Tytuł zebrał oceny na poziomie 85% na Steam.

Natomiast Epic Games Store proponuje graczom Godlike Burger, czyli produkcję, w której zarządzamy „najbardziej szaloną restauracją w galaktyce”. Tytuł trafił na rynek w zeszłym roku i otrzymał dobre noty (74%).

Warto dodać, że w przyszłym tygodniu Epic Games zaoferuje graczom Blazing Sails i Q.U.B.E. Ultimate Bundle.

Źródło: Amazon / Epic Games Store

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper