Spider-Man 2 – w ile godzin poznamy całą historię? Dziennikarz potwierdza szczegóły

Gry
2652V
Spider-Man 2
Wojciech Gruszczyk | 03.10.2023, 15:33

Za 17 dni odbędzie się premiera Spider-Mana 2, ale już wczoraj informowaliśmy, że jeden z graczy pochwalił się zdobyciem platyny. Na swój sposób sytuację długości gry skomentował Jeff Grubb, który potwierdził, w ile godzin poznacie całą opowieść.

Jeszcze w tym tygodniu na rynku zadebiutuje Assassin's Creed Mirage, którego deweloperzy zdecydowali się odejść od gigantycznej opowieści na rzecz bardziej skoncentrowanego doświadczenia. Przygodę mamy poznać w kilkanaście godzin, co ma zostać bardzo dobrze odebrane przez wiernych fanów IP, którzy nie chcieli następnej przygody na 50 godzin.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak wygląda sytuacja z najnowszym tytułem Insomniac Games? Spider-Man 2 według najnowszych informacji ma zapewnić historię na poziomie pierwszego Spider-Mana od studia Sony.

Ukończenie Spider-Mana zajmuje około 17,5 godziny i Jeff Grubb uważa, że na poznanie Spider-Mana 2 musimy poświęcić 17 godzin. Dziennikarz wspomina o istotnym szczególe – dla części osób fabuła ze Spider-Man Miles Morales (7-8 godzin) była lepsza, ponieważ deweloperzy zapewnili spójne doświadczenie.

Wszyscy: Miles Morales jest lepszy od Spider-Mana po części dlatego, że jest to bardziej skupione i usprawnione doświadczenie.
Wszyscy: przejście Spider-Mana 2 zajmuje tylko 17 godzin i dlatego sikam po gaciach ze strachu i złości.

Czy 17 godzin to dobry czas na poznanie opowieści? Musimy pamiętać, że jest to dopiero początek zabawy, ponieważ gracze mogą również liczyć na dodatkowe misje oraz wiele spraw do rozwiązania w kolejnych dzielnicach wielkiego świata.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: JeffGrubb

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper