Spider-Man 2 – pierwsza osoba z platyną. Znamy czas niezbędny do zdobycia 100% w grze

Gry
5474V
Spider-Man 2
Wojciech Gruszczyk | 02.10, 13:59

Insomniac Games w ostatnich dniach potwierdziło listę najważniejszych pucharków z najnowszej przygody Petera Parkera i Milesa Moralesa, a jak się okazuje – już wczoraj pierwszy gracz zdobył platynę w Spider-Man 2. Fani mogą szykować się na zabawę.

Spider-Man 2 to prawdopodobnie najważniejsza tegoroczna premiera dla Sony, ponieważ to pierwsza tak duża gra zespołów first-party od początku 2023 roku. Dziennikarze i twórcy już w zeszłym tygodniu otrzymali kody na grę, więc... pierwszy śmiałek potwierdził zdobycie platyny.

Dalsza część tekstu pod wideo

ChrisGaming95 jest jednym z graczy, który otrzymał wcześniejszy dostęp do produkcji i to właśnie on pochwalił się zdobyciem platyny. Autor wiadomości zorientował się, że raczej nie powinien informować o takich szczegółach, ale gracze wykonali screena potwierdzającego ważny szczegół.

Zdobycie platyny w Spider-Manie 2 zajmuje 30 godzin. Nie wiemy, ile godzin zajęło poznanie całej opowieści oraz ile następnie trzeba poświęcić na zgromadzenie dodatkowych dzbanków, ale najwidoczniej Insomniac Games zapewniło podobne atrakcje względem poprzedniej odsłony.

W Spider-Manie z PS4 zgromadzenie wszystkich trofeów zajmuje 20-30 godzin, a w Spider-Manie Miles Morales bez problemu zdobędziecie komplet pucharków w 20 godzin. 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Wccftech

Komentarze (108)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper