Fani Gry o tron długo czekali na tę wiadomość. 2 sezon Rodu Smoka został nakręcony

Filmy/seriale
2576V
Gra o tron Ród smoka
Wojciech Gruszczyk | 29.09.2023, 15:05

Sympatycy „Gry o tron” mogą chłodzić szampany, ponieważ wiele na to wskazuje, że HBO może już niedługo rozpocząć kampanię promocyjną 2. sezonu „Rodu Smoka”. Twórcy zakończyli prace nad oczekiwaną historią.

Po ponad 5 miesiącach na planie, ekipa odpowiedzialna za „Ród smoka” nakręciła wszystkie potrzebne sceny, by w następnym kroku zespół odpowiedzialny za postprodukcję mógł zająć się upiększaniem kolejnych fragmentów opowieści z 2. sezonu wielkiego hitu HBO.

Dalsza część tekstu pod wideo

Producenci „Rodu smoka” wysłali do obsady wiadomość, w której podziękowali zainteresowanym za pracę – na początku pojawił się mały cytat z jednego z odcinków:

Już zapisałeś się jako legenda. Przetrwałeś smoczy ogień.

Następnie producenci przeszli do konkretnych podziękowań:

Do gwiazdorskiej ekipy HOTD S2: Dziękujemy za odbycie z nami tej dzikiej podróży, od ognistych planów Leavesden Studios po skąpane w deszczu walijskie góry i nie tylko. Jesteśmy dumni z tego, co razem stworzyliśmy i wdzięczni za waszą ciężką pracę.

Kiedy „Ród smoka” może trafić do HBO i HBO Max? Opowieścią zajmą się teraz magicy, dzięki którym każda scena będzie prezentować odpowiedni poziom, ale premiera historii jest zaplanowana na 2024 rok. HBO powinno zaproponować historię w drugiej połowie roku.

Warto przypomnieć, że „Ród smoka” zanotował dla HBO i HBO Max rekordowe otwarcie, a korporacja już w sierpniu zeszłego roku zapowiedziała, że przygotuje kontynuację. Serial rozszerzający uniwersum „Gry o tron” został ciepło przyjęty przez fanów.

Źródło: Redanianintelligence

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper