Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2014 15:34
Activision świętuje ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych
670V

Activision świętuje ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych

Activision poinformowało, że trzy produkcje – Call of Duty: Advanced Warfare, Destiny oraz Skylanders: Trap Team – zdominowały rynek w Stanach Zjednoczonych i jednoznacznie osiągnęły ogromny sukces. Dyrektor generalny amerykańskiej korporacji – Eric Hirshberg – potwierdził, że firma jest podekscytowana tak dobrym odbiorem produkcji przez fanów.

Kilka godzin temu Zax wspominał o wynikach NPD z listopada – w tej wiadomości informowaliśmy o zwycięskiej listopadowej batalii o tytuł najpopularniejszej produkcji w Stanach Zjednoczonych.

Pierwsze miejsce zajął Call of Duty: Advanced Warfare i jak się okazuje gra cieszyła się tak ogromną popularnością, że jednocześnie zgarnęła miano najlepiej sprzedającej się pozycji roku!

Activision pochwaliło się ogromnym sukcesem trzech produkcji:

Call of Duty: Advanced Warfare – najlepiej sprzedająca się gra roku
Destiny – najlepiej sprzedająca się nowa marka
Skylanders: Trap Team – najpopularniejsza marka przeznaczona dla dzieci

Eric Hirshberg – dyrektor generalny Activision – postanowił skomentować sytuację:

„Jesteśmy podekscytowani reakcją fanów na Call of Duty: Advanced Warfare, Destiny i Skylanders Trap Team.  Mamy jeszcze wiele dodatkowej zawartości w 2015 roku.”

Źródło: http://www.vg247.com/2014/12/12/cod-advanced-warfare-and-destiny-are-the-best-selling-games-of-the-year-in-the-us/

Tagi: Activision call of duty: advanced warfare destiny skylanders