Skylanders: Trap Team

Skylanders: Trap Team

7,4
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.5
XONE 8.0
Wii U -
PS3 -
X360 8.0
Wii -
3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Toys for Bob
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.10.2014
Europa:
10.10.2014
Polska:
10.10.2014
Producent:
Toys for Bob
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.10.2014
Europa:
10.10.2014
Polska:
10.10.2014

Skylanders: Trap Team - opis gry

Skylanders: Trap Team to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Toys for Bob i wydana przez Activision na wiele platform, między innymi komputery osobiste, urządzenia mobilne, PlayStation 3, PlayStation 4, Xboxa 360, Xbox One, Wii, Wii U oraz 3DS-a. Tytuł, podobnie jak poprzednie części, korzystał z przystawki NFC, która umożliwiała przenoszenie danych ze sprzedawanych oddzielnie figurek.

Założenia są proste - główny antagonista, Kaos, po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej grze doprowadza do zniszczenia więzienia z najgorszymi szumowinami w Skylands. Zadaniem graczy jest wyłapanie ich wszystkich i tym samym doprowadzenie do pokoju.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podobnie jak w poprzednich częściach, by zagrać jakąś postacią, potrzebujemy jej figurki. Następnie korzystając z czytnika NFC przenosimy z niej dane do gry. Trap Team wprowadza zwłaszcza jedną nowość do formuły rozgrywki tej popularnej serii - pułapki (traps). Otóż za ich pomocą możemy pozyskiwać przeciwników (jest ich blisko pięćdziesięciu), a następnie wykorzystywać ich do walki po jasnej stronie mocy.

Pomijając funkcje związane z NFC, Skylanders: Trap Team to dość typowa gra action-adventure/trójwymiarowa platformówka. W trakcie rozgrywki eksplorujemy wspomniane Skylands, zmagamy się z mniej lub bardziej groźnymi oponentami i rozwiązujemy proste łamigłówki. Postacie, wokół których wszystko się tutaj kręci, z czasem mogą się rozwijać poprzez zdobywanie doświadczenia i naukę nowych umiejętności. Patent ten dotyczy również zwerbowanych szwarccharakterów, choć dodać należy, że używać można ich tylko przez pewną ograniczoną ilość czasu (z drugiej strony są oni silniejsi od zwykłych Skylandersów). Produkcja Toys for Bob/Activision poza standardową rozgrywką dla jednego gracza oferuje też kilka innych atrakcji, np. kooperację dla dwóch graczy, karcianą minigierkę zwaną Skystones Smash oraz specjalne questy nagradzające nas wyjątkowymi upgrade’ami.

Wideo - Skylanders: Trap Team

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper