Gothic Classic dostępny na Switchu. Premierowy zwiastun zachęca do przygody

Gry
755V
Gothic 1 Remake
Wojciech Gruszczyk | 28.09.2023, 19:31

Legenda powróciła i wylądowała na małym ekranie konsoli Nintendo. Gothic Classic zadebiutował na sprzęcie Big N, więc kolejni gracze mogą zapoznać się z przygodą, która od lat cieszy się w Polsce ogromną popularnością.

Wielu graczy chętnie wraca do gier, które lata temu wywarły na nich duże wrażenie. Trudno mi powiedzieć, dlaczego Polacy tak chętnie wracają do pierwszego Gothica, ale bez wątpienia ten tytuł ma szczególne miejsce w sercach wielu rodaków.

Dalsza część tekstu pod wideo

Każda wiadomość o serii Gothic cieszy się na naszym portalu dużym zainteresowaniem i choć nadal nie możemy potwierdzić, kiedy zadebiutuje Gothic Remake, to fani serii mogą dzisiaj sięgnąć po Gothic Classic. Tytuł zadebiutował wyłącznie na Nintendo Switchu.

Gothic Classic nie oferuje zawrotnej grafiki, ale nawet w tej sytuacji warto zapoznać się z tytułem – deweloperzy zadbali o liczne poprawki, by rozgrywka spełniła oczekiwania wielu fanów IP.

Już wcześniej prezentowaliśmy gameplay oraz mogliśmy spojrzeć na porównanie, a teraz wydawca opublikował premierowy zwiastun. Warto pamiętać, że tytuł otrzymał pełną polską lokalizację – podczas gry nie tylko przeczytacie rodzime napisy, ale również wsłuchacie się w dubbing.

Źródło: Informacja prasowa - PLAION Polska

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper