Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2014 13:27
Sony przygotuje film animowany na podstawie Super Mario Bros.?
711V

Sony przygotuje film animowany na podstawie Super Mario Bros.?

Wojna Sony z hakerami trwa. Z serwerów Sony Pictures skradziono kilkaset terabajtów danych, a w odpowiedzi japońska korporacja rozpoczęła ataki DDoS na portale rozpowszechniające przywłaszczone skarby. W dzisiejszym odcinku tej telenoweli otrzymujemy ciekawą informację – Sony nabyło od Nintendo prawa do ekranizacji filmu na licencji Super Mario Bros.?

Hakerzy ujawnili, że w bazie Sony Pictures znalazła się korespondencja pomiędzy producentem Avi Aradem (m.in. Metal Gear Solid 2015, Mass Effect 2015, Uncharted: Drake's Fortune 2015, Fantastyczna Czwórka  2015, Venom 2015) oraz współprzewodniczącą Sony Pictures Amy Pascal.

W trakcie rozmów Arad wspomniał, że jest „dumnym ojcem animowanego filmu Mario” i odbył kilka podróży do Tokio, aby sfinalizować wszystkie umowy. W jednej wiadomości producent potwierdził, że negocjacje są na wczesnym etapie.

Nie mamy pewności, że ujawnione informacje są prawdziwe, jednak patrząc na skalę wcześniejszych przecieków – między innymi filmy – możemy domniemać, że takie rozmowy są naprawdę prowadzone, a Sony stara się przygotować nowy film z hydraulikami w roli głównej.

Warto zaznaczyć, że atak nazwany „Sony-pocalypsą” całkowicie sparaliżował firmę. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj oraz tutaj

Źródło: http://www.vg247.com/2014/12/12/sony-pictures-is-working-on-a-mario-bros-animated-film-report/

Tagi: ekranizacja hakerzy Nintendo plotka Sony Sony Pictures sony pictures animation super mario bros.