Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix na zwiastunie z datą premiery. Ubisoft zapewni atrakcje dla graczy

Filmy/seriale
427V
Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix
Wojciech Gruszczyk | 27.09, 19:04

Netflix chętnie współpracuje z firmami z branży gier i Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix jest tego najnowszym oraz dobrym przykładem. Firma wykorzystała świat Ubisoftu, by zaoferować graczom i widzom szaloną historię.

„Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix” został zapowiedziany kilka miesięcy temu, ale można odnieść wrażenie, że od tego czasu założenia serialu zostały znacząco rozbudowane. Akcja przeniesie widzów do alternatywnej rzeczywistości – w 1992 roku, a dokładnie do państwa, które choć kiedyś było zwane USA, to jednak teraz nosi nazwę „Eden”... a jednocześnie jest to „technokracja rządzona przez propagandę i korupcję”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Głównym bohaterem historii jest Dolph Laserhawk, który został zdradzony przez swojego chłopaka i trafił do więzienia:

Superżołneirz Dolph Laserhawk został właśnie zdradzony przez miłość swojego życia, swojego chłopaka Alexa Taylora. Co gorsza, trafił do tajnego więzienia Edenu o zaostrzonym rygorze, Supermaxxa. Na rozkaz skorumpowanego naczelnika więzienia Dolph jest zmuszony poprowadzić oddział zbuntowanych wyrzutków podczas ryzykownych tajnych misji.

Ubisoft potwierdza, że Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix to oryginalny serial łączący alternatywne postacie Ubisoftu z uwielbianych serii takich jak Assassin's Creed, Rayman czy Far Cry z licznymi motywami początku lat 90.

Za przygotowanie serialu odpowiada Adi Shankar, który dzisiaj z platformą Netflix zapowiedział opracowanie przygody na podstawie uniwersum „Devil May Cry”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper