Devil May Cry otrzyma własny serial! Capcom ponownie współpracuje z platformą Netflix

Filmy/seriale
2022V
Devil May Cry Netflix
Wojciech Gruszczyk | 27.09, 18:38

Netflix właśnie potwierdził kolejną produkcję opracowywaną we współpracy z Capcomem. „Devil May Cry” zmierza na serwery amerykańskiej korporacji i już dzisiaj możemy sprawdzić pierwszy zwiastun historii.

Capcom bardzo chętnie współpracuje z platformą Netflix i gracze mogą liczyć na następną animację. Devil May Cry faktycznie powraca, ale tym razem nie jako pełnoprawna nowa produkcja opracowywana przez doświadczone studio z branży gier – zamiast tego nadciąga animacja.

Dalsza część tekstu pod wideo

Za projekt odpowiada bardzo doświadczony twórca – Adi Shankar był showrunnerem „Castlevanii” oraz „Castlevania: Nocturne”, a także przygotowuje serial „Assassin's Creed". Twórca w trakcie swojej kariery miał okazję rozwijać jeszcze kilka innych, dobrze przyjętych tytułów.

Na opublikowanym zwiastunie brakuje daty premiery, ale „Devil May Cry” trafi na Netflix „wkrótce”, więc możemy mieć nadzieję, że jeszcze w tym roku opowieść zawędruje na serwery amerykańskiej korporacji.

Na opublikowanych ujęciach widzimy, jak tytułowy bohater walczy z przeciwnikami, ale... nie jest to specjalnie rozbudowany materiał.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper