Horizon Forbidden West: Complete Edition oficjalnie - zwiastun i data premiery! Gra trafi na PS5 i PC

Gry
3487V
hoizon
Wojciech Gruszczyk | 27.09, 14:06

Sony właśnie potwierdziło Horizon Forbidden West: Complete Edition. Gra będzie dostępna jednak nie tylko na PlayStation 5, ale jednocześnie zadebiutuje na komputerach osobistych. Premiera odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Horizon Forbidden West w zeszłym roku trafiło na PlayStation 5 i PlayStation 4, a już dzisiaj potwierdzono kompletne wydanie. 6 października Horizon Forbidden West: Complete Edition zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 5, a już na początku 2024 roku przygoda trafi na komputery osobiste. Gra będzie dostępna od razu na Steam oraz Epic Games Store.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pakiet został wyceniony na 59,99 euro i w tej sytuacji gracze otrzymają podstawkę (Horizon Forbidden West), fabularny dodatek (Burning Shores) oraz cyfrową zawartość – soundtrack, artbook, komiks oraz przedmioty w grze.

Na deser możemy sprawdzić nowy zwiastun, który jednak skupia się na przestawieniu gry w wersji na PlayStation 5. Pewnie dopiero po nowym roku Sony rozpocznie promowanie edycji, za którą odpowiada studio Nixxes Software – autorzy Horizon Zero Dawn Complete Edition, Marvel's Spider-Man Remastered, Marvel's Spider-Man: Miles Morales oraz Ratchet & Clank: Rift Apart w wersji na PC.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Horizon Forbidden West.

Źródło: Sony

Komentarze (232)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper