Świetne screeny z Just Cause 3 zapowiadają mnóstwo atrakcji

Serię Just Cause kojarzę głównie ze spektakularnych wybuchów, skakania z wysokości i strzelania do tłumów rywali. Najnowsze screeny z produkcji Avalanche Studios pokazują, że tych znanych motywów nie zabraknie w nadchodzącej odsłonie.
Zaprezentowane screeny w dobry sposób przedstawiają ideę Just Cause. Latanie, skakanie po samochodach, bieganie po pędzących wozach, strzelanie, miażdżenie przeciwników, wybuchy, ucieczka przed helikopterami, wielkie bronie i piękne widoki – tych elementów w najnowszym dziele Avalanche Studios na pewno nie zabraknie.
Warto pamiętać, że ostatnio otrzymaliśmy kilka soczystych informacji z produkcji – gra będzie kontynuować fabułę z dwójki. Rico powróci do Medici, by walczyć z generałem Di Ravello.




Deweloperzy zapewniają, że popracowali nad ulepszeniem haka, który pozwoli graczom na jeszcze bardziej spektakularne akcje. W produkcji zabraknie trybu sieciowego.
Just Cause 3 zadebiutuje w przyszłym roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.