PS Plus na październik wyciekło! Sony szykuje ubiegłoroczny, głośny tytuł z segmentu "AAAA"

Gry
9902V
PS Plus
Wojciech Gruszczyk | 26.09, 16:12

Sony dopiero jutro przedstawi ofertę PS Plus Essential na październik, ale właśnie poznaliśmy pierwsze gry, które trafią do usługi. Gracze mogą szykować się na udostępnienie dwóch ciekawych tytułów.

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale pochodzi ze źródła, które w ostatnich miesiącach systematycznie przed czasem zdradza plany Sony oraz Microsoftu. billbil_kun na łamach witryny Dealabs właśnie potwierdził dwie gry, które trafią do październikowej oferty PlayStation Plus Essential: Farming Simulator 22 i The Callisto Protocol.

Dalsza część tekstu pod wideo

Insider potwierdza, że są to dwie z trzech produkcji, ale następny tytuł zostanie ujawniony zapewne dopiero jutro – Sony około godziny 17:30 powinno oficjalnie przedstawić ofertę.

W tytule wspomniałem o grze „AAAA”, ponieważ właśnie taką propozycją miał okazać się The Callisto Protocol – tak przynajmniej grę zapowiadał wydawca. W ostateczności na rynku pojawiła się nie do końca dopracowana przygoda, która mierzyła się z toną najróżniejszych błędów na PC. Przygoda na komputerach osobistych była w zasadzie niegrywalna – konsolowcy mogli w tym wypadku liczyć na znacznie lepszą przygodę.

Warto ostatecznie przypomnieć, że Striking Distance Studios w zeszłym miesiącu zmierzyło się z serią zwolnień, a ostatnio nawet szef zespołu postanowił odejść z firmy. Deweloperzy mają jednak realizować wizję, więc bardzo możliwe, że w przyszłości pojawi się The Callisto Protocol 2

Źródło: dealabs

Komentarze (159)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper