Rick i Morty – 7. sezon na pierwszym zwiastunie. Materiał z próbką „nowych głosów”

Filmy/seriale
2885V
Rick i Morty 7. sezon
Wojciech Gruszczyk | 25.09, 18:20

Adult Swim właśnie zaprezentowało pierwszy zwiastun najnowszych odcinków swojego największego hitu. „Rick i Morty” powraca i dzisiaj możemy sprawdzić materiał promujący 7. sezon animacji.

15 października pierwsi widzowie zobaczą początek 7. sezon serialu „Rick i Morty” i najnowszy materiał potwierdza kilka szalonych akcji, na które mogą liczyć wierni fani uniwersum. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Na dobry początek zwiastuna widzimy... noga-Ricka, co w zasadzie nie jest raczej dużym zaskoczeniem dla sympatyków tego uniwersum. W moim odczuciu Pickle Rick to nadal zdecydowanie najlepszy epizod, który widziałem już kilkukrotnie i zawsze chętnie wracam do tej przygody. Na kolejnych scenach pokazano bohaterów, którzy jeżdżą na śniegu za pomocą swoich języków, Jerry wykazuje się zaskakującymi umiejętnościami, widzimy gangsterów-kosmitów, a nawet zombie?

Rick i Morty najwidoczniej zamienią się w łowców, a jednym z ich problemów będzie... koszulka – nie chcę nawet pytać, dlaczego Morty musiał zaatakować wielkiego szympansa językiem.

7. sezon serialu pozwoli widzom pierwszy raz wsłuchać się w nowe głosy głównych bohaterów – tym razem w Ricka i Morty'ego wcielają się różni aktorzy, ale Adult Swim nie potwierdziło, kto został zatrudniony do współpracy przy produkcji. Dopiero po premierze pierwszego odcinka nowej serii poznamy szczegóły. Warto przypomnieć, że Justin Roiland (twórca serii i głos głównych bohaterów) został zwolniony z powodu licznych oskarżeń.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper