Call of Duty Modern Warfare 3 Zombie na efektownym zwiastunie. Twórcy zachęcają do walki z truposzami

Gry
970V
Call of Duty Modern Warfare 3 zombie
Wojciech Gruszczyk | 19.09, 19:11

Call of Duty Modern Warfare 3 to nie tylko odświeżone mapy z Call of Duty: Modern Warfare 2, ale gracze mogą również liczyć na pełnoprawną kampanię oraz rozbudowany tryb zombie. Właśnie otrzymaliśmy ciekawy zwiastun zapowiadający akcję z truposzami.

Zombie mają szczególne miejsce w uniwersum Call of Duty, a wielu graczy chętnie kupuje gry z tej serii, by nie tylko biegać po mapach i uczestniczyć w starciach sieciowych. Istotną rolę dla klientów odgrywa wariant z truposzami.

W Call of Duty: Modern Warfare III mamy sprawdzić niezwykle rozbudowany tryb, który pod wieloma względami nie będzie przypominać klasycznej walki z zombie.

Opublikowany właśnie materiał pokazuje, jak zombie znalazły się w Call of Duty: Modern Warfare III – jest to w zasadzie broń biologiczna i to właśnie my będziemy musieli zająć się opanowaniem sytuacji.

Według oficjalnych informacji twórcy Call of Duty: Modern Warfare 3 zaoferują graczom „całkiem nowy, otwarty świat z zombie” – będzie to „największa mapa w historii trybów zombie w Call of Duty”. Gracze podobno połączyli DMZ z Outbreak, by zaoferować fanom rywalizację PvE – na mapie znajdzie się 24 zawodników (6 różnych drużyn), a każda sesja będzie trwać 60 minut.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper