Mortal Kombat 1 mierzy się z bombardowaniem recenzji. Gracze z Rosji nie chcą się pogodzić z decyzją twórców

Gry
4658V
Mortal Kombat 1 art
Wojciech Gruszczyk | 18.09, 13:58

Najnowsza bijatyka NetherRealm Studios to kolejna tegoroczna produkcja, która mierzy się z bombardowaniem recenzji. Twórcy Mortal Kombat 1 odizolowali graczy z Rosji, więc zainteresowani postanowili zareagować i obniżają ocenę gry na serwisie Metacritic.

NetherRealm Studios opracowało kolejną bardzo mocną część serii Mortal Kombat i aktualnie bijatyka może pochwalić się średnią ocen od dziennikarzy na poziomie 85%. Jest to naprawdę dobry wynik, ale znacznie gorzej prezentuje się rezultat graczy.

Twórcy Mortal Kombat 1 postanowili najwidoczniej zaoferować bijatykę w Rosji oraz na Białorusi, ale gracze z tych krajów nie otrzymali pełnego dostępu do gry – po pierwsze zainteresowani nie mogą odebrać Shang Tsunga (dodatkowa postać), a nawet brać udziału w sieciowych starciach oraz sprawdzać Inwazji. 

Wszystko jest związane z brakiem wsparcia serwerów w tych krajach, co oczywiście jest konsekwencją wojny na Ukrainie. Wielu deweloperów nie wspiera graczy z Rosji oraz Białorusi, więc zainteresowani postanowili wylać swoją frustrację bombardując grę negatywnymi opiniami na serwisie Metacritic.

Dziś blokują nas, jutro zablokują ciebie. Rosjanin

Zmowa na tle politycznym to najgorsza rzecz, jaką może zrobić duża firma. W Rosji i na Białorusi jest ogromna baza fanów, a twórcy gry po prostu postanowili stracić ją i swoją reputację! 0/100

Włącz rosyjskie serwery

Otworzyć serwery dla Rosjan i Białorusinów!!!

Podobnych komentarzy znajdziecie znacznie więcej, ale jednocześnie gracze z innych krajów starają się podbić wynik oceniając grę na 10/10 – w samych tekstach zainteresowani krytykują klientów z Rosji oraz Białorusi. 

undefined

Źródło: The Gamer

Komentarze (118)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper