Xbox Game Pass w październiku z przynajmniej 7 grami. Część tytułów zadebiutuje w usłudze

Gry
2615V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 18.09, 07:02

Zanim oficjalnie poznamy zestawienie nowości zaplanowanych na drugą połowę września w abonamencie Microsoftu, możemy szykować się na październikową ofertę. W przyszłym miesiącu biblioteka usługi zostanie rozbudowana o kilka ciekawych tytułów.

We wrześniu gigant z Redmond zdecydowanie postawił na jakość, a nie na ilość, oferując kilka głośnych produkcji oraz jedną wcześniej niezapowiadaną niespodziankę.

Podobnie zapowiada się październik, bowiem już na samym początku miesiąca subskrybenci zapoznają się z The Lamplighters League (03.10, taktyczny RPG) oraz Warhammer 40K: Darktide (04.10, kooperacyjna gra akcji) – druga pozycja wcześniej trafiła na PC, jednakże obecnie zmierza na Xboksy.

Jeszcze w pierwszej połowie miesiąca na rynku i jednocześnie w usłudze zawita jedna z najważniejszych produkcji tego roku – Forza Motorsport (10.10). Już pierwsze opinie potwierdziły, że Turn 10 Studios zaoferuje prawdziwie next-genowe wyścigi.

Bardzo intensywnie zapowiada się druga połowa miesiąca, kiedy abonament zasilą Cities: Skylines 2 (24.10, strategia ekonomiczna), Mineko's Night Market (26.10, przygodówka z elementami RPG), Headbangers Rhythm Royale (31.10, gra rytmiczna połączona z battle royale) oraz Jusant (31.01, zręcznościowa przygodówka).

Xbox Game Pass – wstępna lista gier na październik

  • 03.10 – The Lamplighters League (taktyczny RPG), 
  • 04.10 – Warhammer 40K: Darktide (kooperacyjna gra akcji),
  • 10.10 – Forza Motorsport (wyścigi), 
  • 24.10 – Cities: Skylines 2 (strategia ekonomiczna), 
  • 26.10 – Mineko's Night Market (przygodówka z elementami RPG), 
  • 31.10 – Headbangers Rhythm Royale (gra rytmiczna połączona z battle royale) 
  • 31.10 – Jusant (zręcznościowa przygodówka).

Tylko jedna produkcja (Mineko's Night Market) zadebiutuje wcześniej, natomiast pozostałe tytuły trafią do usługi od premiery – choć należy zaznaczyć, że przygoda Meowza Games znajdzie się na rynku od 26 września na dwóch platformach (Switch, PC), natomiast pod koniec października sprawdzą ją użytkownicy konsol Sony i Microsoftu, a także społeczność Xbox Game Pass.

Źródło: Pure Xbox

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper