Xbox Game Pass z grą-niespodzianką. Tytuł z „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami wrócił do usługi

Gry
2396V
Xbox Game Pass PPE.pl
Wojciech Gruszczyk | 13.09, 16:50

Microsoft na początku września przedstawił krótką listę gier zmierzających do Xbox Game Pass w pierwszej połowie miesiąca. Według zestawienia dopiero jutro powinniśmy otrzymać nową pozycję, a dość niespodziewanie katalog został rozbudowany o Spiritfarer: Farewell Edition.

Użytkownicy Xbox Game Pass zapoznali się we wrześniu ze Starfieldem, a dodatkowo zainteresowani mogą wciąż szykować się na Lies of P, ale jak widać od czasu do czasu Microsoft potrafi zaskoczyć bardzo pozytywną niespodzianką.

Dalsza część tekstu pod wideo

Spiritfarer to połączenie przygodówki, platformówki ze strategią – gra opracowana przez Thunder Lotus Games zebrała „przytłaczająco pozytywne” (95%) oceny na Steam i bez wątpienia jest to ciekawa propozycja dla wielu graczy.

Microsoft zapewnił rozbudowane wydanie produkcji zatytułowane Farewell Edition, które zawiera nie tylko podstawkę, ale także trzy duże aktualizacje – to właśnie dzięki nim możemy sprawdzić powiększony świat czy też zaprzyjaźnić się z nowymi postaciami.

Spiritfarer już wcześniej było dostępne w Xbox Game Pass, ale pozycja wypadła z oferty. Microsoft dość niespodziewanie wrzucił przygodę do katalogu i teraz kolejni gracze mogą zapoznać się z historią.

Źródło: Trueachievements

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper