Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2014 14:59
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zadebiutuje w czerwcu?
815V

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zadebiutuje w czerwcu?

W trakcie The Game Awards, Hideo Kojima zaprezentował Metal Gear Online 3. Wielu graczy miało nadzieję, że podczas imprezy w końcu dowiemy się, kiedy zadebiutuje Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Jak wiadomo nie otrzymaliśmy tej wiadomości, ale co powiecie na informację, że ta tajemnicza data mogła zostać zaprezentowana na show?

Hideo Kojima lubi bawić się ze swoimi fanami. Często na Twitterze publikuje dziwne zdjęcia, które następnie badają miłośnicy uniwersum Metal Gear Solid.

Na The Game Awards znany deweloper pojawił się w dość nietypowej koszulce – czarny t-shirt z białym napisem "Tjugoandra den sjätte". Niby nic w tym nadzwyczajnego, ale te słowa znaczą dokładnie „dwudziestego drugiego do szóstego”.

Potrzeba Wam więcej? 22 czerwiec to dobra data na tak wielki debiut, a Kojima już wielokrotnie w tak zaskakujący sposób zapowiadał wielkie produkcje.

Nie muszę chyba nikomu przypominać, że w 2013 roku na Video Game Award pojawiły się osoby z ekipy „Moby Dick Studios”, które miały pracować nad projektem The Phantom Pain… A twórcy z Konami biegali po imprezie w koszulkach z logiem mitycznego zespołu.

Czy w tej sytuacji możemy oczekiwać premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain 22 czerwca? Miejmy taką nadzieje.  

Dokładną prezentację (i wspomnianą koszulkę) z The Game Awards zobaczycie tutaj.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2014/12/08/has-hideo-kojima-revealed-the-release-date-for-metal-gear-solid-5

Tagi: data premiery hideo kojima Kojima Productions Konami metal gear solid v: the phantom pain plotka