Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.12.2014 13:03
Bungie planuje rozwijać markę Destiny przez kolejne 10 lat - sequel gwarantowany!
1030V

Bungie planuje rozwijać markę Destiny przez kolejne 10 lat - sequel gwarantowany!

W specjalnym wywiadzie z IGN, David "DeeJ" Dague ze studia ojców Halo, opowiedział co nieco o planach dotyczących przyszłości ich najnowszego dzieła.

Wiadomo, że Destiny jako gra MMO nie zostanie pozostawiona sama sobie, a jego twórcy planują już dodawanie kolejnych zawartości w postaci DLC. Jednakże Bungie ma bardziej ambitną wizję następnych 10 lat dla swojej marki.

Jak oznajmił David Dague, że już widział najnowsze szkice koncepcyjne i jest tym bardzo podekscytowany, gdyż wszystko wygląda po prostu niesamowicie.  Dostaniemy nowe bronie, miejscówki, wrogów i przedmioty, a także, za jakiś czas, sequel serii. 

Przedstawiciel Bungie zdradził w wywiadzie, że jego firma pragnie zrobić to w jak najlepszy sposób, tak aby nasze postacie, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić towarzyszyły nam w podróży aż do samego końca, albowiem to właśnie Strażnicy są istotą zżycia z Destiny.

Niestety nie podano żadnych konkretów dotyczących przybliżonej daty premiery, bądź czegokolwiek innego - wiemy tylko, że ma być więcej i lepiej, a "dwójka" powoli rodzi się w umysłach deweloperów.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2014/12/07/bungie-wants-player-progress-to-carry-over-to-destiny-sequel

Tagi: