Figurka z kolekcjonerki Spider-Mana 2 sprawi „przyjemność”. Gracze reagują na „wpadkę” PlayStation

Gry
3133V
Spider-Man 2 Venom
Iza Łęcka | 06.09.2023, 08:29

Brytyjski oddział PlayStation zachęcał do kupienia edycji kolekcjonerskiej Spider-Mana 2, wywołując spore zamieszanie wśród obserwatorów. Wpis spotkał się z ogromnym odzewem, uzyskując ponad 86 mln zasięgu i nie wiadomo, czy jest związany z niefortunnym doborem słów, czy jednak był celowym działaniem mającym na celu niecodzienną promocję produkcji.

Głównym przeciwnikiem Petera Parkera i Milesa Moralesa w Spider-Manie 2 będzie Venom. Postać została uwieczniona także na efektownej figurce będącej częścią specjalnego wydania gry – projektanci gadżetu podkreślili skalę bohatera i jego fizyczną przewagę nad Pająkami, przygotowując bardzo dopracowaną statuetkę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sony zaoferuje 48-centymetrową figurkę Venoma, która była dość nietypowo opisywana przez PlayStation UK:

Spraw sobie przyjemność 19-calowym Venomem i nie tylko dzięki edycji kolekcjonerskiej Marvel's Spider-Man 2. #SpiderMan2PS5

Odbiorcy automatycznie podchwycili podtekst, komentując rozmiar statuetki z Venomem, żartując i przesyłając różnego rodzaju docinki nawiązujące do tematu. Post został wyświetlony ponad 86,5 mln razy, zyskał ponad 71 tysięcy polubień, a wielu obserwatorów komentuje wiadomość bardzo jednoznacznie.

„Masz na myśli figurkę, prawda?”

19 cali...

Nie od dzisiaj wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu, a działy odpowiadające za promocję i social media stosują różne taktyki, by nieco ożywić społeczność oraz zwiększyć bazę potencjalnych klientów. Materiał na pewno dotarł do znacznie większego grona odbiorców niż oczekiwano i osiągnął pewien cel ;)...

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Spider-Man 2.

Źródło: Twitter: PlayStationUK

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper