Lies of P błyszczy na nowej rozgrywce. Studio wprowadza nas do klimatycznej miejscówki

Gry
1778V
Lies of P
Iza Łęcka | 04.09, 08:29

Round 8 Studio odlicza do debiutu Lies of P, które już wkrótce trafi na konsole dwóch generacji, komputery osobiste oraz do Xbox Game Pass. Deweloperzy jeszcze bardziej uchylają rąbka tajemnicy, pokazując dynamiczną walkę w świecie wypełnionym niebezpiecznymi maszynami.

Lies of P dla wielu graczy może okazać się jedną z najważniejszych gier 2023 roku. Koreańskie studio od wielu miesięcy dzieli się obiecującymi materiałami wprowadzającymi w mroczną historię mechanicznego Pinokia, pokazując nie tylko systemy wpływające na możliwości bohatera, wrogów, lecz także poszczególne części owładniętego ciemnością i strachem miasta. Teraz spójrzmy na zupełnie nową lokację – Lorenzini Arcade to „wypełniona mrokiem i terrorem” miejscówka.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na poniższym materiale zobaczycie nie tylko wcześniej nieprezentowane środowisko, lecz przede wszystkim nowe potwory, bronie oraz bossów. Lorenzini Arcade jeszcze do niedawna było jednym z punktów miasta Krat, które tętniło życiem, natomiast obecnie zostało zawładnięte przez żądne krwi kreatury. Gameplay jest wypełniony intensywnymi starciami, które potwierdzają, że Round 8 Studio włożyło sporo pracy w urozmaicenie palety wrogów.

Na filmie dostrzeżemy nawet, że dwóch przeciwników staje ze sobą do walki, co wskazuje, że w świecie Lies of P bestie automatycznie reagują i sięgają po broń, miażdżąc potencjalnych współtowarzyszy.

Przypomnijmy, że we wrześniu sprawdzimy wiele intrygujących tytułów, lecz entuzjaści trudnych produkcji powinni mieć na uwadze przygodę mechanicznego Pinokia.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper