Lies of P już z możliwością pobrania plików gry na Xboksach i PC. Znamy rozmiary wielkiej przygody

Gry
765V
Lies of P
Bartosz Dawidowski | 31.08, 10:29

Deweloperzy Lies of P zdradzili podczas targów gamescom 2023 czas zabawy w tej znakomicie zapowiadającej się produkcji, w której przygodę zaczniemy już za kilka dni. By nie tracić ani chwili w dniu premiery już można wykonać preload.

Lies of P jest już gotowe do premiery na rynku i w systemie subskrypcji Xbox Game Pass a my możemy przygotować posiadany hardware na debiut tego dzieła. Już w tej chwili można wykonać preload na Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC. Taka możliwość ujawniła też finalne rozmiary gry. Lies of P zajmuje ok. 36 GB.

Dalsza część tekstu pod wideo

Warto wspomnieć również o wczorajszych doniesieniach na temat Lies of P. Okazało się m.in., że czas rozgrywki będzie bardzo długi a pojedyncze przejście tytułu nie pozwoli na poznanie kompletnej fabuły. Reżyser tego przedsięwzięcia Ji-Won Choi stwierdził, że, by poznać całą historię Lies of P tytuł trzeba będzie przejść przynajmniej dwukrotnie, ze względu na system decyzji/kłamstw i związane z nim różne zakończenia narracji. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Źródło: https://www.trueachievements.com/n54879/lies-of-p-xbox-preload-size

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper