Lies of P. Czas gry, dostępność dema i 3 zakończenia fabuły. Ostatnie szczegóły przed premierą

Gry
2284V
Lies of P
Bartosz Dawidowski | 29.08.2023, 10:32

Zbliżamy się wielkimi krokami do premiery Lies of P, do której dojdzie już we wrześniu. Autorzy gry zdradzają ostatnie szczegóły na temat gameplayu i narracji w tym tytule.

Okazuje się, że zainspirowane Bloodborne Lies of P zaoferuje trzy różne zakończenia historii. Reżyser całego przedsięwzięcia Ji-Won Choi powiedział w wywiadzie udzielonym IGN na gamescom 2023, że podczas przygody będzie wiele punktów, w których będziemy zmuszeni do ważnych wyborów. Od naszych decyzji w tych momentach zależeć będzie fabularny finisz Lies of P. Motyw ten związany jest głównie z "systemem kłamstw", który dysponuje główny bohater.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Kłamstwa w tej grze to nie tylko kłamstwa, którymi manipulujesz innymi, ale też półprawdy, które wykorzystujesz, aby inni poczuli się lepiej. Aby podjąć decyzję, musisz zrozumieć emocje różnych postaci.

(…) Istnieją trzy różne zakończenia, a jeśli dojdziesz do końca historii, czeka na ciebie wielka niespodzianka i zwrot akcji. Decyzje, które podejmowałeś w trakcie gry, doprowadzą cię do zakończeń, więc nie jest to coś, co możesz wybrać w samym finale” - stwierdził reżyser Lies of P na gamescom 2023.

Reżyser Lies of P podkreślił, że czas przejścia Lies of P wyniesie ok. 30 godzin. By w pełni zrozumieć opowieść w grze trzeba będzie zaliczyć ją dwa-trzy razy - dodał Ji-Won Choi. Dowiedzieliśmy się również, że demo Lies of P będzie dostępne na Steam (prawdopodobnie również na konsolach) tylko do 5 września.

Wygląda na to, że w przeciwieństwie do większości soulslike'ów motywy fabularne w Lies of P będą mieć bardzo ważne znaczenie. Tytuł pojawi się na rynku i w ofercie Xbox Game Pass 19 września.

Źródło: https://phenixxgaming.com/2023/08/28/lies-of-p-demo-ending-next-week/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=lies-of-p-demo-ending-next-week https://www.ign.com/articles/bloodborne-inspired-lies-of-p-like-bloodborne-has-3-endings

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper