The Last of Us od HBO ma już swoją Abby? Insider potwierdził imię i nazwisko aktorki

Filmy/seriale
1426V
The Last of Us 2 przedstawia historię Abby. Naughty Dog przygotowało fabularny zwiastun
Wojciech Gruszczyk | 18.08.2023, 15:26

Craig Mazin nie może aktualnie pracować nad „The Last of Us” od HBO, ale showrunner serialu w ostatnim wywiadzie zasugerował, że ekipa znalazła już aktorkę, która wcieli się w zdecydowanie najważniejszą, nową postać z 2. sezonu serialu. Abby podobno już została wybrana.

Twórca „The Last of Us” od HBO potwierdził, że przeniesienie The Last of Us Part II na serial może zakończyć się dopiero na trzech sezonach, ale oczywiście ze względu na strajk aktorów oraz scenarzystów wciąż nie wiemy, kiedy ruszą prace na planie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Oficjalnie Craig Mazin nie może przygotowywać scenariuszy do 2. sezonu „The Last of Us”, a nawet wstrzymano castingi – choć najwidoczniej udało się znaleźć gwiazdę, która wcieli się w najbardziej kontrowersyjną postać z The Last of Us Part II.

MyTimeToShineHello, insider związany z branżą filmową, odpowiedział na post dotyczący ostatnich słów Mazina – jego zdaniem Shannon Berry wcieli się w Abby.

Shannon Berry pojawiła się już w serialach „Dzicz” oraz „Hunters”, jednak nie możemy mówić, by była to aktorka, która może pochwalić się sławą podobną do Pedro Pascala, Belli Ramsey czy też nawet Anny Torv.

Co jednak ciekawe... o potencjalnym angażu Shannon Berry pisaliśmy już na samym początku roku, ponieważ gracze dostrzegli, że Neil Druckmann obserwuje na Instagramie aktorkę, która w dodatku przypomina postać z The Last of Us.

The Last of Us HBO Abby

Źródło: MyTimeToShineH

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper