Overwatch 2 miażdżony negatywnymi recenzjami użytkowników Steam. Premiera Inwazji i nowej zawodniczki

Gry
1830V
Overwatch 2
Bartosz Dawidowski | 11.08.2023, 12:46

Blizzard chyba nie spodziewał się aż tak krytycznego przyjęcia na Steam. Overwatch 2 został zmasakrowany po wejściu do systemu dystrybucji Valve.

Overwatch 2 zadebiutował 10 sierpnia na Steam, zgarniając masę krytycznych uwag od użytkowników tej pecetowej platformy. Recenzje sieciowej strzelanki są "przytłaczająco negatywne". Tylko 14% spośród 27 tysięcy werdyktów użytkowników Steam ma pozytywny wydźwięk.

Dalsza część tekstu pod wideo

Za co gracze krytykują Overwatch 2? Przede wszystkim w recenzjach użytkowników przewijają się teksty o przejściu marki na model free-to-play i związane z nim mechanizmy gameplayowe. Fanom nie podoba się też przykładowo sposób, w jaki Blizzard przeprowadził Overwatch League oraz narzucony format starć 5v5. Wielu miłośników części pierwszej serii wolało prowadzić walki w zespołach liczących 6 zawodników.

Warto przypomnieć przy okazji, że do gry wleciał wczoraj nowy Sezon pt. "Inwazja", a wraz z nim nieznana wcześniej bohaterka, nazywająca się Illari. Postać z kategorii Support możecie sprawdzić w akcji na świeżym zwiastunie poniżej.

Źródło: https://youtu.be/sTNmYXblXPY

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper