Overwatch 2 na ślicznych animacjach szykujących graczy na premierę na Steam, nowy tryb, bohatera i mapy

Gry
1011V
Overwatch 2
Bartosz Dawidowski | 08.08.2023, 10:24

Już w tym tygodniu dojdzie do premiery szóstego sezonu Overwatch 2, zatytułowanego "Inwazja". Blizzard przypomina nam o nadchodzących atrakcjach w kolejnym materiale wideo.

Blizzard przygotował dwa efektowne zwiastuny Overwatch 2. Pierwszy filmik to śliczne animowane, krótkometrażowe dzieło, które pokazuje historię wywodzącej się z Kanady Sojourn, znanej również jako Vivian Chase. W drugim materiale wideo możemy przyjrzeć się dokładniej zagrożeniu ze strony Null Sector, któremu stawia czoła Sojourn. Ten wątek ataku stanowi wątek przewodni w najnowszym, szóstym sezonie strzelanki, nazwanym "Inwazja", który wprowadzi m.in. nowy tryb PvP Flashpoint, z dwoma wielkimi mapami oraz nieujawnionego jeszcze oficjalnie bohatera. Więcej na jego temat przeczytacie w tym newsie, gdzie wspominaliśmy o udziale Johna Ceny w promocji gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Warto pamiętać, że 10 sierpnia, w momencie premiery sezonu "Inwazja", Overwatch 2 wejdzie do dystrybucji również na Steam. To ruch bardzo pozytywnie odbierany przez graczy. Blizzard już zapowiada, że kolejne jego gry będą oferowane poprzez system dystrybucji Valve. Już teraz możecie odwiedzić zakładkę gry na Steam.

Źródło: https://techraptor.net/gaming/news/overwatch-2-gets-inspiring-animated-short-all-about-sojourn

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper