Overwatch 2 na nowym zwiastunie. Sezon 6 reklamowany przez Johna Cenę

Gry
1111V
Overwatch 2
Kajetan Węsierski | 06.08.2023, 08:30

Overwatch 2 funkcjonuje już od niemal roku (dokładniej rzecz biorąc - od października 2022) i ma się naprawdę dobrze. Decyzja odnośnie do wydania kontynuacji okazała się udanym przedsięwzięciem i można chyba śmiało przyznać, że przyczyniła się do powrotu wielu zainteresowanych na bohaterskie serwery. A sezon goni sezon, więc na brak zawartości również nie możemy absolutnie narzekać.

Od jakiegoś czasu wiemy także o kolejnym wydarzeniu, do którego dojdzie w nadchodzącym czasie. Tytuł szóstego sezonu to "Inwazja", a wszystko ma się w nim kręcić wokół tajemniczej postaci o imieniu Enigma, która włamuje się do gier. I trzeba przyznać, że Blizzard postawił na naprawdę dobrą formę promocji, albowiem w ramach fabularnej opowieści wideo, w roli wspomnianej Enigmy występuje sam John Cena!

Dalsza część tekstu pod wideo

Mimo wszystko nie należy spodziewać się, aby popularny wrestler i aktor trafił do gry. Postać Johna Ceny, ale lekko zmodyfikowanego pod kątem formuły świata w Overwatchu, byłaby czymś ciekawym, ale jest to mało prawdopodobny scenariusz. Dość powiedzieć, że Overwatch raczej nie korzysta ze znanych postaci z rzeczywistego świata w formie skórek czy samych bohaterów. Może jednak dojdzie do zmiany? Pożyjemy, zobaczymy - na ten moment zachęcam do sprawdzenia wideo z Ceną:

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper