Sand Land ma stać się hitem na miarę Dragon Ball. Bandai Namco reklamuje grę, serial anime i gadżety

Gry
779V
Sand Land
Bartosz Dawidowski | 04.08, 12:02

Bandai Namco ma szeroko zakrojone plany rozwijania Sand Land, marki stworzonej przez autora "Dragon Ball". Przypomina nam o tym najnowszy zwiastun nadciągającej gry.

Znana manga Akiry Toriyamy staje się kanwą dla szeroko zakrojonego projektu Bandai Namco, który nie ogranicza się tylko do stworzenia gry pt. "Sand Land". Japoński wydawca postanowił przypomnieć nam o tym, że Sand Land doczeka się animowanej adaptacji, co firma zapowiadała już w 2022 roku. Za wykonanie tego dzieła odpowiada studio Sunrise, ANIMA oraz Kamikaze Douga. Premiera pierwszych odcinków odbędzie się już 18 sierpnia 2023 r.

Dalsza część tekstu pod wideo

Bandai Namco zaoferuje oprócz serialu anime również różne gadżety, zabawki i figurki związane z kreacją autora "Dragon Ball". Japoński wydawca demonstruje takie przedmioty na nowym zwiastunie, który czeka na was poniżej.

Oczywiście gwoździem programu z naszego punktu widzenia jest gra Sand Land, tytuł tworzony na Unreal Engine 5, który zmierza na PS4, PS5, PC oraz XSX/XSS. Zachęcam do sprawdzenia pierwszego gameplayu z tego przedsięwzięcia w tym newsie.

Źródło: https://youtu.be/--plyeEv4Ag

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper