Call of Duty: Modern Warfare 3 w Call of Duty Warzone. Activision zaprasza na „Reveal Event” Call of Duty 2023

Gry
2138V
Call of Duty Nicki Minaj
Iza Łęcka | 28.07.2023, 07:35

Wydarzenie ujawniające tegoroczną odsłonę Call of Duty oficjalnie odbędzie się w ramach Call of Duty: Warzone. Zespół odpowiedzialny za rozwój tytułu opublikował wszystkie szczegóły nadciągającego sezonu rozgrywek – kolejny raz gracze otrzymają możliwość poznania pierwszych konkretów na temat nowej strzelanki za sprawą darmowej pozycji Battle Royale.

Wczoraj informowaliśmy, iż podczas 5. sezonu rozgrywek Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty Warzone dojdzie do wydarzenia, które przygotuje entuzjastów gatunku na premierę nowej odsłony serii. Deweloperzy już nie bawią się w drobne spekulacje czy teasery, za to podzielili się pewnym planem działania.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na blogu Call of Duty udostępniono rozbudowaną wiadomość, w której potwierdzono wszystkie szczegóły nadchodzących atrakcji. 2 sierpnia rozpocznie się 5. sezon rozgrywek, podczas którego gracze sprawdzą szereg nowości.

W Call of Duty: Modern Warfare 2 znajdą się między innymi 5 nowych map, 3 kolejne tryby, a Call of Duty Warzone zostanie rozbudowane o dwa wcześniejsze warianty rozgrywek. W produkcjach nie zabraknie także nowych skórek – Snoop Dogg i Nicki Minaj trafią do strzelanek.

Według wiadomości udostępnionej przez PlayStation listę operatorów powiększy także Lara Croft.

Poznaliśmy także wstępne informacje o „wydarzeniu ujawniającym” Call of Duty 2023:

Wpadnij do Call of Duty: Warzone, aby doświadczyć światowej prezentacji Call of Duty 2023 w ograniczonym czasowo wydarzeniu. Dołącz do oddziału Shadow Company, by zmierzyć się z siłami Konni i powstrzymać zagrożenie bronią chemiczną, zanim będzie za późno.

5. sezon wystartuje 2 sierpnia, jednakże termin specjalnego eventu nie został jeszcze ogłoszony. Możliwe, że zespoły Activision nie zamierzają się śpieszyć i chcą jeszcze zainteresować społeczność zawartością z Call of Duty: Modern Warfare 2 czy Call of Duty Warzone.

undefined

Źródło: CallofDuty

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper