Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 3 reagują na przeciek. Zmiana logo i nawiązanie do energetyka

Gry
673V
Call of Duty: Modern Warfare 3
Iza Łęcka | 25.07.2023, 12:58

Monster Energy będzie jedną z marek, która zostanie wykorzystana do promocji nadciągającej, popularnej strzelanki. Po wczorajszych doniesieniach deweloperom nie pozostało nic innego, jak zareagować na przeciek – studio wspomniało o napoju oraz wymownie zmieniło logo.

Wczoraj na portalu mogliście przeczytać o znalezisku, które ostatecznie wskazało tytuł oraz ujawniło logo tegorocznej odsłony serii Call of Duty. Nie musieliśmy zbyt długo czekać, by na głównym koncie gry na Twitterze znalazł się sugestywny wpis odnoszący się do przecieków.

Dalsza część tekstu pod wideo

Uff. Poniedziałki. Ma ktoś może napój energetyczny?

Na wydarzenia zareagowało również Sledgehammer Games, które w pewien sposób przyznało się do rozwijania najnowszej części strzelanki. Firma odświeżyła wygląd loga, które obecnie prezentuje główną część młota, dodatkowo dorzuciła w tle nazwę studia – na uwagę zasługuje jednak styl zapisu litery „E”, która wygląda niemal identycznie jak cyfra „III” z niedawno odnalezionego loga produkcji.

@SHGames zaktualizowało zdjęcia profilowe, ukazując nowe logo studia.

Ich nowy napis potwierdza czerwone III z logo MWIII. #MWIII

Mówi się, że tegoroczne Modern Warfare 3 najprawdopodobniej zostanie zaprezentowane na początku przyszłego miesiąca. Wiele na to wskazuje, że we wskazanym czasie dodatkowo poznamy szczegóły 5. sezonu rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare 2.

Źródło: CallofDuty / charlieINTEL

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper