The Flash z datą premiery w HBO Max! Już wkrótce historia trafi do wielu widzów

Filmy/seriale
3084V
The Flash
Wojciech Gruszczyk | 24.07.2023, 13:58

„The Flash” nie został doceniony przez szeroką publikę i nie zanotował oczekiwanych wyników w kinach, więc Warner Bros. Discovery chce ratować sytuację. Już w przyszłym miesiącu opowieść wyląduje w HBO Max.

„The Flash” zebrał zaledwie 63% poleceń od krytyków, ale wielu widzów doceniło produkcję, w której główne skrzypce odgrywa Ezra Miller. W Sieci łatwo znaleźć pozytywne opinie dotyczące opowieści czy też Michaela Keatona, który powrócił do roli Batmana.

Dalsza część tekstu pod wideo

Film jednak dosłownie zmierzył się ze ścianą i wygenerował fatalny rezultat w box office. Opowieść została szybko usunięta z repertuarów w wielu kinach, więc Warner Bros. Discovery chce ratować sytuację.

Aleksandra Daniel z serwisu ŁowcyTrofeów potwierdziła świetną wiadomość – „The Flash” zadebiutuje na polskim HBO Max już 25 sierpnia.

Flash pojawi się na @hbomaxpolska już 25 sierpnia.

Jest to bardzo dobra wiadomość dla widzów, którzy nie mogli wybrać się do kin, a aktualnie wolą zainteresować się „Barbie” czy też przykładowo „Oppenheimerem”.

„The Flash” to pierwszy z trzech ostatnich filmów DC Extended Universe, które zostały zaplanowane na 2023 rok – przed nami jeszcze premiery „Blue Beetle” (18.08) oraz „Aquaman and the Lost Kingdom” (20.12).

Źródło: Aleksandra Daniel

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper