The Flash rozbił się o ścianę. Film już teraz jest wycofany z wielu kin

Filmy/seriale
3343V
The Flash
Wojciech Gruszczyk | 30.06.2023, 15:03

Warner Bros. Discovery może zacząć liczyć stratę, którą zanotuje „The Flash”. Film o najszybszym superbohaterze DC nie cieszył się oczekiwanymi wynikami, więc kina w Stanach Zjednoczonych zaczęły usuwać produkcję z repertuaru.

Już wcześniej informowaliśmy o fatalnych wynikach „The Flash”, przez które Warner Bros. Discovery będzie musiało zmierzyć się z setkami milionów straty. Możemy podejrzewać, że produkcja z Ezrą Millerem nie zanotuje już wyjątkowych wyników w Stanach Zjednoczonych, ponieważ ponad 1000 kin zdecydowało się usunąć opowieść z ramówki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Luiz Fernando zajmujący się przedstawieniem wyników z Box Office potwierdził, że już 1538 kin z USA zdecydowało się zrezygnować z prezentacji „The Flash”. To najgorszy wynik dla filmów DC w trzeci weekend od premiery.

Podobny problem zapewne pojawi się również w innych krajach, ponieważ na wielkim ekranie debiutują nowości, które mogą przyciągnąć znacznie większe zainteresowanie.

Dla przykładu od dzisiaj wielu widzów może wybrać się na „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” lub nawet „Miss Kraken. Ruby Gillman”. W pierwszej połowie lipca zadebiutują „Naznaczony: Czerwone drzwi”, „Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One”, „Między nami żywiołami”, które mogą całkowicie wypchnąć „The Flash” z kinowych sal. 

Źródło: Luiz Fernando

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper