Star Wars Outlaws urzeka, prezentując nowe lokacje. Gracze będą pracować dla Jabby the Hutta

Gry
1657V
Star Wars Outlaws
Iza Łęcka | 24.07.2023, 12:52

Świat Gwiezdnych wojen zostanie w przyszłym roku rozbudowany o pierwszą produkcję od deweloperów z Ubisoftu. Massive Entertainment podzieliło się świeżutkim materiałem z gry, ukazującym rozmaite lokacje i przedstawiającym podstawowe założenia,  jakie przyświecały specjalistom podczas tworzenia międzygalaktycznego świata.

Twórcy z Ubisoftu stoją przed naprawdę dużym wyzwaniem. Pierwszy zwiastun oraz gameplay ze Star Wars Outlaws zostały bardzo ciepło przyjęte przez graczy oraz fanów Gwiezdnych wojen, co tylko sprawiło, że zespół będzie musiał zmierzyć się ze sporymi oczekiwaniami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najnowszy materiał zza kulis pozwala nam spojrzeć na wiele urokliwych i klimatycznych miejscówek z przygody szmuglerki Kay Vess – w trakcie rozgrywki znajdziemy się między innymi na dobrze znanej Tatooine, planecie, która znalazła się w wielu produkcjach rozszerzających IP. Natomiast Toshara jest zupełnie nową lokacją – autorzy, wykorzystując zdobyte doświadczenie i współpracując z Lucasfilm, otrzymali możliwość stworzenia jak dotąd nieznanych lokacji.

Toshara charakteryzuje się różnorodnym środowiskiem – od pustyni, zielonych równin z charakterystyczną roślinnością i zwierzyną, po tętniące życiem miasto Mirogana, które zostało wbudowane w wielką skałę. Poznając historię, gracze nie tylko zobaczą unikalną faunę oraz florę, ale spotkają na swojej drodze rozmaitych mieszkańców, którzy różnorodnie dostosowują się do klimatu planet.

Podczas San Diego Comic-Con deweloperzy potwierdzili, że w produkcji pojawią się znane postacie – Jabba the Hutt może zaoferować nam misje. Co więcej, Vess będzie mogła zdradzić przedstawiciela rasy Huttów, lecz doświadczy pewnych „konsekwencji”.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper