Star Wars Outlaws na rozgrywce. Ubisoft pokazuje „pierwszą w historii grę Star Wars w otwartym świecie”

Gry
5611V
Star Wars Outlaws
Wojciech Gruszczyk | 12.06.2023, 20:06

Na wczorajszym pokazie Microsoftu zobaczyliśmy pierwszy zwiastun Star Wars Outlaws, a teraz możemy usiąść wygodnie, by sprawdzić konkretny gameplay. Ubisoft przygotowuje graczy na wielką premierę swojej pierwszej gry w świecie Gwiezdnych wojen.

Ubisoft już kilka lat temu zapowiedział rozwój gry w świecie Gwiezdnych wojen, ale długo musieliśmy czekać, by faktycznie móc spojrzeć na produkcję. Deweloperzy odpowiedzialni za serię The Division otrzymali ciekawe wyzwanie, ale jak widać – zespół nie zawodzi.

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja Star Wars Outlaws została umiejscowiona pomiędzy filmami „Gwiezdne wojny: Część V Imperium kontratakuje” a "Gwiezdne wojny: część VI – Powrót Jedi”. Gracze otrzymają możliwość odkrywania różnych planet w całej galaktyce – podczas rozgrywki trafimy do znanych, „ikonicznych” miejsc, ale zwiedzimy także zupełnie nowe tereny.

Opowieść w tym wypadku skupi się na losach Kay Vess – Ubisoft podkreśla, że jest to „zyskująca reputację łotrzyca, która pragnie rozpocząć nowe życie jako wolna osoba”. Dziewczyna podróżuje ze swoim towarzyszem Nixem, a podczas misji walczy, kradnie i chce przechytrzyć najpotężniejsze syndykaty przestępcze, by dołączyć do najbardziej poszukiwanych osób w galaktyce.

Francuska korporacja promuje grę następującymi słowami: „Jeśli nie boisz się ryzyka, galaktyka jest pełna możliwości”.

Star Wars Outlaws na Ubisoft Forward

Premiera gry odbędzie się w 2024 roku.

Źródło: Ubisoft Forward

Komentarze (163)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper