Ghost of Tsushima ma już 3 lata. Twórcy dziękują za wsparcie

Gry
1043V
Ghost of Tsushima
Wojciech Gruszczyk | 17.07.2023, 17:49

Sucker Punch Productions wciąż nie potwierdziło swojego kolejnego projektu, ale według plotek twórcy rozwijają następną przygodę samuraja. Twórcy jednak nie zapomnieli o swoim największym hicie i wykorzystali okazję, by przypomnieć graczom o premierze Ghost of Tsushimy.

17 lipca 2020 roku wyłącznie na PlayStation 4 odbyła się premiera nowego IP twórców znanych z między innymi serii inFamous oraz Sly Cooper. Twórcy bardzo mocno zaskoczyli zapraszając graczy do feudalnej Japonii i przedstawiając historię samuraja.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ghost of Tsushima okazało się wielkim hitem, więc deweloperzy przygotowali sieciowy dodatek, a jednocześnie w 2021 roku odbyła się premiera reżyserskiego wydania na PS5 i PS4.

Sony w zeszłym roku potwierdziło sprzedaż 9,73 mln egzemplarzy Ghost of Tsushimy, ale możemy śmiało podejrzewać, że gracze sięgnęli już po ponad 10 mln sztuk.

W międzyczasie japońska korporacja ujawniła opracowanie filmu „Ghost of Tsushima”, ale nadal brakuje nam dwóch ogłoszeń – zapowiedzi Ghost of Tsushima na PC oraz potwierdzenia prac nad kontynuacją. Sucker Punch Productions już kilkukrotnie sugerowało, że rozwija młode uniwersum, jednak wciąż brakuje nam oficjalnego potwierdzenia tytułu.

Twórcy postanowili dzisiaj świętować 3. urodziny gry, która bez wątpienia jest jedną z największych niespodzianek poprzedniej generacji.

Dziś mijają trzy lata od pierwotnej premiery Ghost of Tsushima. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy grali i nas wspierają!

Jak ostatecznie oceniacie Ghost of Tsushimę?

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: Sucker Punch Productions

Komentarze (71)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper