Red Dead Redemption Remaster lub Remake faktycznie powstaje? Rockstar zaktualizowało osiągnięcia

Gry
2778V
Red Dead Redemption gra
Wojciech Gruszczyk | 30.06.2023, 14:31

Społeczność skupiona przy grach Rockstar poszukuje kolejnych poszlak, które potwierdzą nadejście odświeżonej wersji Red Dead Redemption. Sytuacja jest interesująca, ponieważ zainteresowani natrafili na zaktualizowane osiągnięcia. 

Koreański odpowiednik PEGI w tym tygodniu zrzucił prawdziwą bombę oceniając ponownie Red Dead Redemption. Nie możemy mieć pewności, co tak naprawdę sprawdzali specjaliści z Azji, ale według oznaczenia ma to być nowa wersja konsolowej wersji gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ta wiadomość zaalarmowała społeczność Rockstar, która zaczęła poszukiwać kolejnych poszlak pozwalających potwierdzić, że faktycznie powstaje Red Dead Redemption Remaster. 

Dwóch graczy natrafiło na zaktualizowane osiągnięcia Red Dead Redemption na platformie Social Club. Rockstar przygotował zdjęcia w wyższej rozdzielczości – nie jest to jeszcze dowód, ale niektórzy twierdzą, że takie sytuacje nie dzieją się bez przyczyny.

Wygląda na to, że Rockstar zaktualizował osiągnięcia Red Dead Redemption (1) na Social Club, w związku z przeciekiem dotyczącym remasteru/remake'u na południowokoreańskiej platformie ratingowej, o czym informują @SpiderVice i @Nikhilmao. 

Nie możemy mieć pewności, kiedy grafiki zostały usprawnione i czy ma to dokładnie związek z informacjami z Azji. 

Warto przypomnieć, że o odświeżeniu Red Dead Redemption informował już kilka lat temu dziennikarz Kotaku, który jako pierwszy wspomniał o kolekcji GTA.

Źródło: videotechx

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper