Dying Light 2 Good Night, Good Luck zamienia grę w horror. Mocny zwiastun zapowiada nowości

Gry
1630V
Dying Light 2 Good Night, Good Luck
Iza Łęcka | 29.06.2023, 09:52

Techland nie zwalnia i w przemyślany sposób realizuje wizję, zgodnie z którą oferuje nowe atrakcje w Dying Light 2. Najnowsza aktualizacja odmieni rozgrywkę nocą – trailer zdradza wszelkie smaczki.

Dying Light 2 jest kolejną odsłoną serii, w której odkrywamy wszelkie tajemnice świata dotkniętego epidemią zombie. W trakcie poznawania opowieści wielokrotnie mierzymy się z zarażonymi, jednakże wielu sympatyków twórczości wrocławskiego studia po premierze wyraźnie podkreślało, że liczyli na zdecydowanie więcej przerażających momentów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Techland wsłuchał się w opinie i po kwietniowym patchu koncentrującym się na usprawnieniu systemu walki oraz brutalności, przystąpił do prac nad aktualizacją nazwaną „ Good Night, Good Luck” – deweloperzy odświeżają rozgrywkę po zmroku. Nocą świat przepełniony zombiakami będzie znacznie mroczniejszy, widoczność gracza zostanie zdecydowanie ograniczona, a na ulicach miasta pojawi się więcej przeciwników. 

Studio usprawniło parkour, dorzuciło do gry nowe animacje, natomiast kontrola postaci będzie zdecydowanie łatwiejsza. Dodanie wcześniej niedostępnego stylu umożliwi płynniejsze poruszanie się po mieście. Od 29 czerwca do 13 lipca entuzjaści walk z krwiożerczymi kreaturami i zdobywania kosztowności będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w wydarzeniu Krwawe noce.

Dying Light 2 Good Night, Good Luck jest częścią Summer of Horrors i trafi do gry dzisiaj. Pliki będą dostępne za darmo.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper